Maksātnespēja

Maksātnespēja.

Parādnieku un viņu īpašuma aizsardzība.

Atbrīvosimies no parāda uz visiem laikiem.

Maksājums pēc rezultāta. Bezmaksas konsultācijas.

Fizisko un juridisko personu maksātnespējas process.

Apnicis strādāt tikai ar kredītiem? Vai vēlaties atbrīvoties no visiem parādiem 1 gada laikā?Atbrīvoties no visiem parādiem, izmantojot bankrotu, ir labāk nekā atrasties parādos visu atlikušo mūžu.Mūsdienās šī ir vienīgā likumīgā metode, kā atbrīvoties no mūža kredītsaistībām.Šis process sniedz unikālu iespēju atbrīvoties no milzīgā parāda saistību sloga, atjaunot maksātspēju un sākt jaunu, ekonomiski aktīvu dzīvi.

Tagad jūs varat atbrīvoties no parādiem daudz ātrāk - 1 gadā, bez lielām papildu izmaksām, maksājot kreditoriem tikai trešdaļu no minimālās algas (~ 143 €). Jūs visiem kreditoriem maksājat tikai 1/3 no ienākumiem un pēc 1 gada esat pilnīgi brīvs no visām iespējamām parāda saistībām, jebkuras = juridiskas un fiziskas personas, līzinga, bankas, komunālajiem pakalpojumiem, sms aizdevumiem, izsolēm utt.

Uzticieties profesionāļiem. Zvaniet un reģistrējieties konsultācijai.
Mēs palīdzēsim jums sākt jaunu finanšu dzīvi no nulles.

Mūsu sniegtie juridiskie pakalpojumi ir vērsti tikai uz pozitīvu rezultātu, un, pateicoties mūsu īpašajai specializācijai, mēs, tāpat kā neviens cits, zinām visas nianses jebkura jautājuma veiksmīgam risinājumam. 
UZMANĪBU: uzticiet savus dokumentus un laiku tikai uzticamam un uzticamam uzņēmumam.Uzticieties profesionāļiem. Zvaniet un reģistrējieties konsultācijai. 
SVARĪGI: jo ātrāk jūs vērsīsities pie profesionāļiem, jo ​​mazāk grūtību un finansiālu zaudējumu jums nāksies piedzīvot.Mūsu klienti zina: ja mēs nepalīdzam, tad neviens to nevar izdarīt.