Uzturēšanās atļauja Lietuvā

Bez dārga nekustamā īpašuma iegādes!

Jūs nekur un ne pie kā vairāk neatradīsiet tādu reālu iespēju un zemu cenu tās nokārtošanai. 20 gadu sekmīga darba pieredze: (konsultāciju un koordinācijas pakalpojumi, ieteikumi, rekomendācijas; palīdzība dokumentu iesniegšanā termiņuzturēšanās atļaujas un pastāvīgās uzturēšanās atļaujas saņemšanai, kā arī to saņemšanā, pagarināšanā un pārreģistrācijā; ātra un profesionāla visu formalitāšu nokārtošana).

Uzturēšanās atļauja Lietuvā — lēti, vienkārši un garantēti!

Termiņuzturēšanās atļauja ES dalībvalstī (bez dārga nekustamā īpašuma iegādes!) — tas ir miera, stabilitātes un aizsargātības garants jūsu dzīvei Eiropā.

SVARĪGI! Jo ātrāk jūs vērsīsieties pie profesionāļiem, jo mazāki naudas izdevumi un mazāk grūtību jūs piemeklēs.
Mūsu klienti zina: ja mēs nepalīdzēsim, tad to nevarēs izdarīt neviens.

Šobrīd saņemt uzturēšanās atļauju Lietuvā, dibinot komercsabiedrību, ir lietderīgāk un ievērojami lētāk, nekā izmantot citas aktuālās programmas imigrēšanai Eiropas Savienības dalībvalstī.

Mēs piedāvājam reģistrēt komercsabiedrību Lietuvā un, pamatojoties uz šo reģistrāciju, saņemt uzturēšanās atļauju. Šajā saistībā mēs piedāvājam pakalpojumu paketi, kurā iekļautas visas darbības, kas veicamas komercsabiedrības reģistrācijas procesā, valsts nodeva samaksa, bankas konta atvēršana uz dibinātāja vārda, juridiskās adreses noformēšana, dzīvesvietas deklarēšana, sociālā apdrošināšana un citi juridiskie pakalpojumi.

Iesniegt dokumentus Lietuvas uzturēšanās atļaujas saņemšanai var Viļņā vai valstī, kurā jūs dzīvojat. Ja dokumenti tiek iesniegti Lietuvas konsulārajā pārstāvniecībā, tad uz uzturēšanās atļaujas iesnieguma izskatīšanas laiku klients saņem vīzu, kas piešķir tiesības viņam pārvietoties Šengenas līguma dalībvalstu teritorijās.

Uzturēšanās atļaujas Lietuvā saņemšanai, reģistrējot komercsabiedrību, ir vairākas priekšrocības. Šādas komercsabiedrības dibinātājs iegūst tiesības veikt uzņēmējdarbību Eiropā un maksāt nodokļus tikai 5–15% apmērā no peļņas. Turklāt viņam ir tiesības netraucēti pārvietoties Šengenas līguma zonas ietvaros, kā arī noformēt īpašumtiesības uz sauszemes transportlīdzekli Lietuvā un pārvietoties ar to pa Eiropu un NVS valstīm.

Bezmaksas konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar uzņēmumu dibināšanu Latvijā un Lietuvā. Ātra dokumentu sagatavošana un iesniegšana Uzņēmumu reģistrā un migrācijas iestādēs. Pārstāvam investoru Latvijas oficiālajās institūcijās.

Kvalitatīvi un lēti.

Uzņēmumam Strendžers Ltd. ir bagāta pieredze plaša imigrācijas pakalpojumu klāsta sniegšanā, sniedzot palīdzību legalizācijā ārvalstniekiem Latvijā un Lietuvā. Mūsu sniegtie imigrācijas pakalpojumi ir vērsti tikai uz pozitīvu rezultātu, bet, pateicoties mūsu īpašajai specializācijai Latvijas un Lietuvas uzturēšanās atļauju noformēšanas jautājumos, mēs labāk kā jebkurš cits pārzinām visas nianses, kas saistītas ar sekmīgu uzturēšanās atļauju nokārtošanu jums un jūsu ģimenes locekļiem.

Ārvalstnieku legalizācija:

  • uzņēmējiem (uzņēmumu iegāde 1 dienas laikā);
  • jebkuras ārvalsts komersanta pārstāvniecībām (uzturēšanās atļauja uzreiz uz 2 gadiem);
  • darbiniekiem ārvalstniekiem (darba līgums);
  • imigrācija, pamatojoties uz ģimenes izveidi (laulības gadījumā);
  • imigrācija, pamatojoties uz ģimeņu apvienošanu (bērni, vecāki);
  • palīdzam aizpildīt anketas vīzām un uzturēšanās atļaujām.

Strendžers Ltd. — juridisko pakalpojumu birojs, kas sniedz savus pakalpojumus gan fiziskām, gan arī juridiskām personām. Biroja darbības laikā uzkrātā pieredze, kā arī apjomīgās zināšanās nozares jautājumos ļauj mums piedāvāt kvalitatīvus un operatīvus risinājumus uzvedumiem, kas saistīti ar ārvalstnieku legalizāciju LIETUVĀ.

LIETUVĀ mēs sniedzam palīdzību komercsabiedrību ātrā dibināšanā un pārdošanā, palīdzam savākt  dokumentus termiņuzturēšanās atļaujas saņemšanai tādā veidā, kas nesagādā pārlieku lielus izdevumus, izmantojot biznesa migrācijas iespēju, samaksājot mazākus nodokļus no darba samaksas.

Mūsu juristi un advokāti palīdzēs atrisināt vissarežģītākās un neparastākās situācijas, kas saistītas ar fizisku personu imigrāciju Šengenas līguma dalībvalstī, kā arī saistībā ar juridiskām personām, kas plāno veikt komercdarbību LATVIJĀ un LIETUVĀ.

Uzturēšanās atļauja kādā no ES dalībvalstīm piešķir tiesības tajā dzīvot, strādāt, studēt, izmantot ārstniecības un citus valsts garantētus pakalpojumus, kā arī tiesības ieceļot visās pārējās Šengenas līguma dalībvalstīs.